Więcej nas!

Więcej nas!

Chciałabym Wam przedstawić kogoś bardzo ważnego w świecie już teraz  naszych kubków. Asia, znana niektórym z instagramowego świata jako @wrotyczowa od ziółek wszelakich i kosmetyków pięknie pachnących, dołączyła do mojego dwuosobowego zespołu i odpowiada za piękne uszka i cud szkliwa na kubkach.
pracownia ceramiczne modelowanie uszek do kubków
Asię znam już od kilku lat, ale od strony prywatnej. Kiedyś podczas warsztatów, które zorganizowałam dla moich przyjaciółek, zauważyłam że mamy podobne poczucie estetyki i lekkie obycie z gliną. Wiecie o co chodzi, że siada, modeluje i jej to idzie. W momencie kiedy przestałam wychodzić z pracowni, bo wzięłam za dużo na swoje barki, połączyły mi się styki i poprosiłam Asię o pomoc. I tak została. :) 
Nie ukrywam, że poza szczęściem, że mogę z kimś podzielić się moimi obowiązkami miałam obawy związane z: po pierwsze pracą z kimś. Wcześniej byłam sama, planowałam tylko dla siebie i martwiłam się tylko o siebie, a po drugie czy będę potrafiła powiedzieć kiedy coś nie będzie spełniało moich oczekiwań. Szybko jednak okazało się, że jesteśmy całkiem niezłe w szczerość i określenie zasad według których chcemy pracować i mam nadzieję, że będziemy tę sztukę pielęgnować. Asia, choć wcześniej nie miała do czynienia z gliną chłonie wiedzę błyskawicznie i kiedy wczoraj zobaczyłam jej uszka zapiałam z zachwytu i z zazdrości, że hola! teraz ja będę musiała się czegoś nauczyć. Nie ukrywam, że dzielenie się z kimś troskami związanymi z prowadzeniem działalności też robi dobrze na głowę. A dla Was to dobra wiadomość, ponieważ kubki są coraz piękniejsze i jest ich coraz więcej. :)
Snuję od nowa plany i rozkłady jazdy pieca, więc proszę Was o wyrozumiałość w ciągłych zmianach terminów dostaw. Za chwileczkę się ułożymy i wszystko będzie płynniejsze.
Pięknego dnia dla Was!
Powrót do blogu

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed ich opublikowaniem.